icon

Marvel Duel

1.0.42808 için
Android

4.7

3

Marvel Universe'de geçen karşılıklı bir düello TCG'si

7.8k

Bu uygulamayı oyla

Marvel Duel, Marvel evreninde geçen bir kart düello oyunudur. Macera modunu kullanarak tek başınıza veya diğer çevrimiçi oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Rakiplerinin yaşam puanlarını sıfıra indirmeyi başaran ilk süper kahraman (veya süper kötü) maçı kazanır.

Marvel Duel'in oynanışı, yıllardır Hearthstone tarafından oldukça etkilenen türün normal tarzından uzaktır. Her raundda bir karakter çağırabilir ve istediğiniz kadar tuzak, takım ve büyü kartı oynayabilirsiniz. Ancak, düşmanlarınıza saldırmaya gelince, sadece üç eylem noktanız olduğunu unutmayın. Yani, karakterlerinizi akıllıca seçin.

Oyun ayrıntılarını hızlı bir şekilde açıklayan Marvel Duel eğitimini tamamladıktan sonra farklı oyun modlarıyla oynamaya başlayabilirsiniz. Bir yandan, yalnız veya AI'ye karşı oynayabileceğiniz macera modu ve zorluklar vardır. Öte yandan, diğer çevrimiçi oyunculara karşı savaşmak için meydan okuyan geleneksel düello modu bulunur.

Şüphesiz, Marvel Duel'in en ilginç yönlerinden biri kart koleksiyonudur. Başlangıçta desteniz sadece birkaç kart içerir, ancak oyun oynamaya ve kazanmaya devam ettikçe daha fazla kazanırsınız. Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm favori Marvel karakterleriniz dahil edilmiştir. Ayrıca, hepsi muhteşem bir şekilde tasarlanmıştır.

Marvel Duel, sizi kesinlikle muhteşem savaşlara sürükleyen etkileyici görselleri sayesinde öne çıkan mükemmel bir kart oyunudur. Oyun planı eşsiz, dinamik ve eğlencelidir ve bu da oyunu benzer diğer oyunlardan daha hızlı kart düellolarına dönüştürür.
X